Imprezy

Imprezy z Ojcowianinem

Oferujemy Państwu usługi w zakresie organizacji imprez. Proponujemy:

  • imprezy integracyjne
  • pikniki
  • kuligi

Zapewniamy obsługę gastronomiczną, szereg atrakcji (przejażdżki dorożkami, rajd na orientację, wycieczki po OPN, zabawy sprawnościowe, wspinaczka, gry i zabawy dla dzieci, zespół muzyczny). Polecamy imprezy przy ognisku z pieczeniem pstrągów, prosiaka, barana. Każna nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie.

Imprezy urodzinowe w Ojcowskim Parku Narodowym

"ALE firma" i BUT "Ojcowianin" zapraszają na oryginalne urodziny do Ojcowskiego Parku Narodowego. Impreza zorganizowana może być zarówno w plenerze, jak i w lokalu - do dyspozycji kameralna "Piwnica pod nietoperzem" lub przestronna Restauracja "Złota Góra".

Zapewniamy autorski scenariusz, obsługę, sprzęt (m.in. nagłośnienie, oświetlenie, DDR-maty do tańczenia, sprzęt do karaoke, mebelki dziecięce) i rekwizyty potrzebne do realizacji programu (np. maszyna produkująca bańki mydlane, płachta animacyjna (tzw. Chusta Klanzy), materiałowy plac zabaw, łuki) oraz catering. Ceny ustalane są indywidulanie w zależności od wybranego scenariusza imprezy, ilości osób, atrakcji dodatkowych, menu itp.

Dla dzieci i młodzieży:

  • Śladami Łokietka - impreza rozpoczyna się od przemierzenia doliny Prądnika tropem uciekającego Łokietka. Podczas spaceru, dzieci będą musiały rozwikłać zagadki i wykonać różne zadania by w nagrodę spotkać się z królem. Następnie bawić się będą w iście rycerskim klimacie w Karczmie lub w ogródku z grillem.
  • Mali alpiniści - mali goście z solenizantem na czele, wezmą udział w zajęciach alpinistycznych - przejdą po linowych mostach, zajrzą do jaskini, dowiedzą się jak się wspinać i jak profesjonalnie wiązać węzły. Nie zabraknie też gier i zabaw ruchowych.
  • Tajemnice Ciemnej - propozycja dla starszych dzieci. Rozpoczynamy grą terenową w okolicy Jaskini Ciemnej, w czasie której uczestnicy będą musieli wykazać się zaradnością, sprytem i pomysłowością. Zakończenie gry odbędzie się w "Piwnicy pod nietoperzem", gdzie uczestników czeka odkrycie "Tajemnic Ciemnej" i wspólna zabawa przy muzyce i poczęstunku.

Foto imprezy plenerowe

Dla dorosłych:

  • Biesiada pod nietoperzem - impreza w "Piwnicy pod nietoperzem", gdzie oprócz wspaniałego jadła i trunków, wodzirej zabawiać będzie gości różnymi ciekawostkami i organizować będzie zabawy związane z historią barwnej krainy jaką jest Jura Krakowsko-Częstochowska.
  • Impreza Jurajska - impreza dla aktywnych, realizowana w "Piwnicy pod Nietoperzem" lub restauracji "Złota Góra". W programie: konkurencje sprawnościowe, zawody sportowe, zabawy linowe, karaoke, tańce, hulanki, swawole.
  • Celtycka Magia - celtycka muzyka, tańce irlandzkie, szkocka whisky... W programie imprezy znajdą się: pokazy tańca w wykonaniu zespołu "Celtic Dance", nauka kroków i wspólne tańce, pokaz kiltu, knotwork, wróżby celtyckie, degustacja whisky.

 


Biuro Usług Turystycznych "Ojcowianin"
Ryszard Piotr Bosak, 32-047 Ojców 15
   tel./fax. (012) 389-20-89  •  E-mail: butojcowianin@poczta.onet.pl
©2009 Wszelkie prawa zastrzeżone

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej